Atribuită
Cumpărare directă
Este un aspirator mare de 30 l inox, cu 1 motor eficient si cu un sistem revolutionar de curatare a filtrului din interior. Se blocheaza aspirarea si se trage de maneta de pe aparat, astfel aerul va circula pe moment in sens invers scuturand filtrul. In acest fel se poate aspira constant fara sa se curete filtrul de praf. Recomandam acest aspirator in primul rand utilizatorilor din industrie sau institutii publice cu volum mare de lucru.. Kitul contine: filtru, furtun, talpa pentru apa, talpa pentru pardoseala, reductori pentru spatii inguste. Turbina: 1pc by-pass Debit: 70 l / sec Vid: 270 mbar Electr. Voltaj: 220/240 V, 50 Hz Consum maxim de putere: 1200 W Nivelul de zgomot: 75 dB Capacitate container: 30 l. Garantie: 24 luni.
- Număr anunț
- DA26657089
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU DOROBANTI (CUI 26058014)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 42999100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.350 RON
- Valoare atribuită
- 4.350 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.