Atribuită
Cumpărare directă
GRAFIC DE PREȚURI Șl TERMENE PRESTARE Nr. crt. Cheltuieli principale Material de publicitate/promovare Cantitate Pret unitar Lei fara TVA Pret total Lei fara TVA Durata de realizare Activitate 1 1 Cheltuieli de promovare Anuntul/comunicatul de presă privind începerea proiectului 1 710.00 710.00 anexa Anunțul/comunicatul de presă privind finalizarea proiectului 1 710.00 710.00 anexa Activitate 2 2 Cheltuieli de publicitate obligatorii Panoul temporar 1 2100.00 2100.00 anexa Placa permanentă 1 610.00 610.00 anexa Autocolante 800 0.50 400.00 anexa TOTAL GRAFIC DE PRETURI
- Număr anunț
- DA26645021
- Autoritate contractantă
- Municipiul Pascani (CUI 4541360)
- Furnizor / câștigător
- FLAROM ADVERTISING SRL (CUI 14946824)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.530 RON
- Valoare atribuită
- 4.530 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.