Atribuită Cumpărare directă

PACHET PIESE UM 01495 CINCU - 1 CILINDRU FRANA SPATE ARO B 4 105,04 420,16 2 BUJII ARO 244 B 10 33,61 336,1 3 CABLU ACCELERATIE ARO 243 B 2 32,35 64,7 4 SILICON ETANSARE B 5 21,01 105,05 5 CUREA TRAPEZOIDALA 1250 B 6 27,73 166,38 6 CUREA TRAPEZOIDALA 1475 B 3 29,41 88,23 7 FASA ROATA 1200X20 B 6 84,03 504,18 8 FASA ROATA 1400 X20 B 6 92,44 554,64 9 FASA ROATA 600 X20 B 4 75,63 302,52 2541,96 TRANSPORT INCLUS

Număr anunț
DA26631111
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.541,96 RON
Valoare atribuită
2.541,96 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.541,96 RON

din 2.541,96 RON estimat