Atribuită Cumpărare directă

Masina de spalat vase independenta BEKO DFN38530DX, 15 seturi, 8 programe, 60 cm, clasa A+++, dark inox

Număr anunț
DA26647053
Autoritate contractantă
UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.846,90 RON
Valoare atribuită
3.846,90 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.846,90 RON

din 3.846,90 RON estimat