Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE CAUCIUCATE (BLACKOUT) creeaza intimitate pe tot parcursul zilei, avand o structura opaca, care nu permite patrunderea luminii in incaperile in care sunt montate. Aceste jaluzele cauciucate, cu denumirea MELISA, cuprind un paletar larg de culori. Jaluzelele pot fi utilizate cu precadere in spitale,policlinici,cabinete medicale si alte institutii fiind usor de intretinut si de igienizat si in zonele cu umezeala ridicata.

Număr anunț
DA26634539
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat