Atribuită Cumpărare directă

3120000089 - Pipeta Eppendorf Research Plus 1000-10000 µl\ Pipeta autoclavabila monocanal 1000-10000 µl Este cea mai utilizata pipeta in acest moment in intreaga lume Permite autoclavarea fara a fi necesara si desfacerea acesteia Pe langa siguranta si robustete, principala sa caracteristica o reprezinta ergonomia Are la baza conceptul PhysioCare ce are ca principal scop reducerea oboselii ce poate aparea din cauza pipetarii repetitive Acesta pipeta face parte din gama de pipete cu cea mai redusa greutate dintre toate gamele de pipete Eppendorf Numar canale Monocanal Autoclavabila Da Manuala / Digitala Manuala Volum 1000 - 10000 µl Precizie 0.015 ml Cod culoare Turcoaz Garantie 12 luni

Număr anunț
DA26653534
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.322,24 RON
Valoare atribuită
1.322,24 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.322,24 RON

din 1.322,24 RON estimat