Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner HP Pro MFP M 127 - 4 buc. cartus toner HP LJ PRO M 1536- 2 buc.cerneala color ciss Brother MFC J 6520 - 3 flacoane (galben rosu albastru). cartus toner HP LJ 1200 - 2 buc. cartus toner Xerox WorkCentre 3225 - 3 buc. mufe RJ 45 CAT 5E UTP - 100 buc. rola cablu CAT 5E UTP 305m - 1 buc. cleste sertizare mufe CAT 5E - 1 buc. placa retea wireless - 5 buc. folii protectie 100buc/set - 3 buc. switch 8 porturi - 1 buc.
- Număr anunț
- DA26642874
- Autoritate contractantă
- Liceul Carol I Bicaz (CUI 2614465)
- Furnizor / câștigător
- PAVCOM SRL (CUI 5035751)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.820,20 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.