Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipament arbitrii - format din : 1. Tricou bumbac Peak TeamRomania rosu - cod: COSR08 - pret/buc: 94.84 - cantitate: 54 buc; 2. Tricou polo Peak - rosu/galben/albastru - cod: COSRF69001- pret/buc: 94.84 - cantitate: 54 buc; 3. Trening podium microfibra Peak TeamRomania -cod: COSR01 - pret/buc: 300.64 lei- cantitate:27 buc; 4. Vesta Peak TeamRomania -cod: COSR07 -pret/buc: 238.90 lei - cantitate:27 buc; 5. Haina Softshell Peak TeamRomania-cod: COSR07 -pret/buc: 297.70 lei - cantitate: 27 buc; 6. Short bumbac Peak personalizat -cod: Sub62007- pret/buc: 109.54 lei - cantitate: 27 buc; 7. Sosete sport Peak TeamRomania -cod: COSR21 - pret/buc: 23.52 - cantitate: 54 buc; 8. Rucsac Peak TeamRomania - cod: COSR16 - pret/buc: 136.75 lei - cantitate: 27 buc; 9.Troller Peak -cod: BW78006 - pret/buc: 358.15 lei - cantitate:27 buc; 10. Pantofi sport Peak Taichi -cod: EW91617 - pret/buc: 241.08 lei - cantitate: 27 buc.
- Număr anunț
- DA26649460
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE TIR SPORTIV (CUI 14440460)
- Furnizor / câștigător
- MARPLUS SRL (CUI 15963777)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.947,32 RON
- Valoare atribuită
- 56.947,32 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.