Atribuită Cumpărare directă

Formular AUTOCOPIATIV personalizat A4-T1 2 X A4T1, hartie autocopiativa, 200 file, diverse culori, tipar o fata, brosare + faltuire.

Număr anunț
DA26599295
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA ARGUS S.R.L. (CUI 15884770)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat