Atribuită
Cumpărare directă
1 DILUANT 0.9L Buc 2 7.56 15.13 2 PENSULA 40 MM Buc 3 2.52 7.56 3 SARMA KG 2.1 5.46 11.47 4 MATURA PVC EURO Buc 5 4.20 21.01 5 BANDA MASCARE 38MMX45M Buc 4 8.40 33.61 6 BANDA ADEZIVA COLOR Buc 4 6.30 25.21 7 MONTAJE KIT Buc 4 16.81 67.23 8 OXID Buc 1 3.36 3.36 9 PISTOL SILICON Buc 1 11.76 11.76 10 BUTUC YALA Buc 2 29.41 58.82 11 DOZATOR SAPUN LICHID Buc 5 21.01 105.04 12 DETERGENT Buc 1 36.97 36.97 13 BUTUC YALA 30/40MM Buc 1 46.22 46.22 14 SANO ANTIKALK Buc 20 14.29 285.71 15 SAPUN LICHID DOVE Buc 20 6.72 134.45 16 COS PEDALA
- Număr anunț
- DA26581918
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.199,29 RON
- Valoare atribuită
- 1.199,29 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.