Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica soft jumbo alba celuloza 100% 2 straturi 207m 207 m metri pt dispenser TORK 472242; Prosoape prosop rola hartie derulare centrala 300m 300 m 300 metri TORK 120155; Hartie igienica trei 3 straturi cu tub alba gofrata celuloza 100% ZEWA; Sapun lichid pentru maini PROFESIONAL 5l 5 l litri LUX

Număr anunț
DA26592345
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.146,93 RON
Valoare atribuită
2.146,93 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.146,93 RON

din 2.146,93 RON estimat