Atribuită
Cumpărare directă
40938284 SUMA D4 PAST.DEZINF. 30 RE 2 88734991 ECONOM.DETE.SUPRA.AMB.ECO BU 5 29414265 JASOL SAP.LIC.FARA COLORA BU 6 47438239 OTI HARTIE IG.SAT.3STR.10 BU 1 20685830 REGINA/VOLARE H.IG.PIERS3 PG 3 20667564 REGINA/VOLARE HART.IG.3ST PG 4 56153174 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 3 42905554 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 12
- Număr anunț
- DA26595156
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,19 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.