Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE KIT LEDURI TV TELEFUNKEN ORIZON ,FINLUX 220RON/BC ...4 BC 880 REPARATII MASINI DE SPALAT INDESIT ,INLOCUIT POMPA EVACUARE -180RON/BC INLOCUIT CUREA MASINA DE SPALAT VERTICALA WHIRPOOL ..120RON/BC

Număr anunț
DA26581073
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
REPARISTONA TV SRL (CUI 33457450)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.180 RON
Valoare atribuită
1.180 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.180 RON

din 1.180 RON estimat