Atribuită Cumpărare directă

Minge oficiala de joc Polo - Kap Seven. marime 5, necesara CSM Oradea pentru sectia de polo masculin Informatii contact Rosca Dorin 0722 647290

Număr anunț
DA26580928
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI 15963777)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.180 RON
Valoare atribuită
4.180 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.180 RON

din 4.180 RON estimat