Atribuită
Cumpărare directă
DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 3 MISAVAN TABLETE MASINA SPALAT VASE 7IN1 cutie 4.00 X 12.71 RON fara TVA / cut 4 MSV SACI 120L 10/set SR set 2.00 X 4.49 RON fara TVA / set 5 MSV SACI 35L 15/set SR set 13.00 set x 2.75 RON fara TVA / set
- Număr anunț
- DA26581136
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 11 (CUI 29058310)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493,62 RON
- Valoare atribuită
- 493,62 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.