Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE Produs Cantitate TEAVA PP 110X2,7-2000MM+INEL 2 TEAVA PP 110X2,7- 250MM+INEL 2 MUFA DUBLA HTMM DN 110 PP SC 3 PIESA CURATIRE HTRE 110 PP SC 2 COT HTB 110X45 PP SC 8 RAMIFICATIE HTEA 110X50X67 PP SC 2 TEAVA PP 50X1,8- 250MM+INEL 2 COT HTB 50X45 PP SC 8 COLIER 4" +DIBLU 50502b000110c 5 TEAVA PP 50X1,8-2000MM+INEL 2 TEAVA PP 50X1,8-1000MM+INEL 2 RAMIFICATIE HTEA 50X45 PP SC 2 COLIER 11/2" +DIBLU 50505b000060c 5 TEAVA PP PRES 20 CU FIBRA 7 COT PP PRES 20X45 20 COT PP PRES 20X90 20 TEU PP PRES 20 10 ROBINET PP PRES CU BILA 20 2 ROBINET DADO FLUTURE FI-FE 1/2 R914X043 4 RACORD 701L 16X1/2M 3 RACORD OLANDEZ PP PRES 20X1/2FE 4 TEU PP PRES 20X1/2FI 1 TEAVA PP 110X2,7- 500MM+INEL 3 BATERIE SERIE 35 PIPA MEDIE F112 G 2 RACORD EXTENSIBIL 1''1/2 DIA. 40/50 8058 2 KOMFORT VENTIL BUCATARIE 6/4" C33 2 NEO LAVOAR 60CM H810392000177(WM810032Z) 2 NEO (E) PIEDESTAL ALB H8192420000001 2 SET FIX.OB.SANITARE WST 10X140 80660 2 TANGIT KLEBER 125G 3 DIBLU / SURUB TMT 8X51 6500200805100 50 SPUMA MONTAJ COMPAKT 700 ML 1 SILICON COMPAKT SANITAR TRANSP. 280 ML 1
- Număr anunț
- DA26590784
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44160000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.256,37 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.