Atribuită Cumpărare directă

Hartie rola prosop 1 strat alba celuloza 100% 60 m -10 buc Clor 2l-3 buc Odorizant WC-5buc Detergent dezinfectant universal WC 1l -5 buc Solutie pentru geam cu pulverizator pompita 1 L -2 buc Detergent pentru pardoseala, universal 2 L -3 buc Pasta de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 750 ml-3 buc Solutie de pentru obiecte sanitare baie cu pulverizator anticalcar 750ml -3 buc Praf curatat 450gr -3buc Bureti burete vase cu canelura 9 x 6 x 3 -5 buc Periute pentru unghii -5 buc Dispenser 1 L-1 buc Covor pentru intrare din cauciuc 60x40 cm 600x400 mm negru-2 buc Saci menajeri 35L 35 L 30 buc rola -10 role Detergent pentru rufe, automat ,capsule , cutie 25 bucati ARIEL- 3 cut Pahare albe de unica folosinta din plastic 200 ml - 300buc Detartrant grup sanitar ambalat la 1 L -3 buc Hartie igienica trei 3 straturi tub alba gofrata celuloza portionata 105 g rola- 300buc Detergent pentru vase pasta 400g -2 buc Solutie anticalcar chiuvete cu pulverizator 750 ml ANTI KALK PIATRA SI RUGINA-2 buc Spray solutie pentru insecte muste tantari -1buc Mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr cu coada din lemn inclusa-3 buc Detergent dezinfectant suprafete 5l- 1buc.

Număr anunț
DA26581198
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
741,22 RON
Valoare atribuită
741,22 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

741,22 RON

din 741,22 RON estimat