Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Matura nuiele cu coada de bambus (12712) 3327 buc 5 Cutter mare, plastic 18mm, cu protectie metal (BO645) 1708 buc 4 Rezerve pt cutter 18mm 10buc/set (EG3E08) 0461 set 4 Manusi de protectie din piele moale de capra MONTONE 17560 buc 20 Manusi menaj economice, marimea M (R-0752) 2949-m per 4 Manusi din nitril, 100 buc/cut, albastre, marimea M 0864-m cut 1 Matura fara coada, medie, Latino (31162/31105) 4050 buc 2 Coada lemn 1.2m (34201) 4051 buc 2
- Număr anunț
- DA26625616
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE CORBU (CUI 42313429)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,47 RON
- Valoare atribuită
- 473,47 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.