Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă RCA şi asigurare facultativă CASCO pentru autovehiculele Dacia Duster - MAI 55081 și Dacia Duster - MAI - 55363 din dotarea Instituţiei Prefectului-Judeţul Botoşani conform Anunțului adv 1174996 cu erată ADV 1175175 și cu respectarea cerințelor Caietului de sarcini nr.13866.09.10.2020

Număr anunț
DA26582441
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372696)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.212,14 RON
Valoare atribuită
2.212,14 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.212,14 RON

din 2.212,14 RON estimat