Atribuită
Cumpărare directă
- Registru pentru înscrierea şi evidenţa elevilor – 1 buc.; buc 1 21,8 21,8 - Registru – cerere de îînscriere în clasa pregătitoare – 1 buc.; buc 1 21,8 21,8 - Adeverinţă (pentru elevi) -300 buc. buc 3 4,8 14,4 - Registru pentru evidenţa adeverinţelor de elevi emise - 1 buc.; buc 1 26 26 - Registru matricol pentru cls. I-VIII - 1 buc. buc 1 43 43 - Condici pentru evidenţa cadrelor didactice - 6 buc. buc 6 43 258 - Registru pentru procese verbale ale şedinţelor Consiliului de Administraţie; - 1 buc. buc 1 21,8 21,8 - Registru pentru procesele verbale ale şedinţelor Consiliului Profesoral - 1 buc. buc 1 21,8 21,8 - Registru intrări – ieşiri cartonat - 3 buc. buc 3 13 39 - Registru pentru inspecţii şcolare - 1 buc. buc 1 26,5 26,5 - Registtru unic de evidenţă a formularelor actelor de studii, primire sau buc 1 0
- Număr anunț
- DA26581310
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA"PLOIESTI (CUI 29169408)
- Furnizor / câștigător
- RISEBA FLOR S.R.L. (CUI 15999134)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 625,20 RON
- Valoare atribuită
- 625,20 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.