Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii deratizare, dezinsectie, dezinfectie la sediul Primariei Orasului Saliste, Jud. Sibiu. Suprafata utila = 740 mp. Termen de prestare: 3 zile de la acceptarea notificarii. Acceptarea conditilor de cumparare directa de catre amebele parti reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA26586968
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
II BUCSA VIRGIL (CUI 32538904)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.312,50 RON
Valoare atribuită
1.312,50 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.312,50 RON

din 1.312,50 RON estimat