Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare RCA si CASCO pentru Dacia Duster an fabricatie 2020, nr. locuri 5, capacitate cilindrica: 1461 cmc, putere 85 kw, valabilitate 12 luni, incepand cu 19.10.2020

Număr anunț
DA26593173
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL MURES (CUI 4322343)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,45 RON
Valoare atribuită
2.134,45 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,45 RON

din 2.134,45 RON estimat