Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 185654161 PRET DE CATALOG: 1.388,49 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARNE TOCATA PORC CONG.KG CONOPIDA PL KG C.I FOI VARZA MURATA VID KG. USTUROI RO. KG C.I VRAC TELINA RO KG C.I VRAC ROSII AL KG CI VRAC BUNIC.ULEI FL.SOAR.1L EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L TPS ZAHAR ALB CRISTAL 1KG HUTTON MELCISORI 6 OUA 25 HUTTON ROMBURI 6 OUA 250G EKLAND CEAI ZMEURA 350G AMO AMORETI MINIR.CA60G DELASH.MAGDALE.DOM.280G DELASH.MAGDALE.LAM.280G HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII AVI OUA COD 2 CLASA L 5X3 CRIST.SUNCA PRAGA 100G SISSI SUNCA PULPA PORC 6 UNTURA PORC 500 G EDENIA SPANAC TOC.PORTION EDENIA ALUAT FOIETAJ 800G LADORNA SMANTANA 25% 300G mai putin
- Număr anunț
- DA26599177
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.388,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.388,49 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.