Atribuită Cumpărare directă

Clor Sano Javel 4litri, distruge bacteriile, ciuperca si mucegaiul, dezinfecteaza si curata, inalbeste, dizolva grasimile, indeparteaza petele.

Număr anunț
DA26598597
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,DIMITRIE VATAMANIUC,, SUCEVIȚA (CUI 14117664)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.583,50 RON
Valoare atribuită
2.583,50 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.583,50 RON

din 2.583,50 RON estimat