Atribuită Cumpărare directă

salam vara 12 kg x 18 lei salam Victoria 12 kg x 19,9 lei

Număr anunț
DA26602044
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
15131120-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454,80 RON
Valoare atribuită
454,80 RON
Data publicării
17.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

454,80 RON

din 454,80 RON estimat