Atribuită Cumpărare directă

PERII UNGHII 30 2 FARAS CU COADA RABATABIL 10 21.9 BURETIERA 100 1.5 PERIE STICLA MICA 4 2.11 PERII UNGHII 20 2 PERIE WC CU SUPORT PLASTIC 5 3.5 PERIE PLAFON CU COADA TELESCOPICA 1 9.3 MOP BBC 220GR 50 3.7 MATURA EUROPEEA 10 4 COADA DIN LEMN 20 1.7

Număr anunț
DA26611362
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
763,24 RON
Valoare atribuită
763,24 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

763,24 RON

din 763,24 RON estimat