Atribuită
Cumpărare directă
schelet din teava rectangulara vopsita in camp electrostatic alb interior poliplan alb, usor de dezinfectat fara a necesita demontarea fiecare element prevazut cu 2 roti pivotante solutia constructiva foarte stabila-structura pliabila Dimensiuni 160x200cm,geutate 16kg
- Număr anunț
- DA26613046
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
- Cod CPV
- 33192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529,41 RON
- Valoare atribuită
- 529,41 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.