Atribuită
Cumpărare directă
HUMULIN R 100UI/ML SOL INJ 10ML X 1FL (INSULINE UMANE) -Cutie x 1 flacon x 10ml 100ui/ml-10ml ELI LILLY EXPORT SA, LEMOD SOLU 500MG 1FL LIOF + 1FI X 7.8ML, MIOFILIN INJ 24MG/ML 5FI X 10ML (AMINOPHYLLINUM) Concentratie : 24mg/ml ; Forma : SOL. INJ. ; Ambalaj : Cutie x 5 fiole x 10ml solutie injectabila. Producator : ZENTIVA, MIOFILIN 100MG X 20CPS ZENTIVA (AMINOPHYLLINUM) Concentratie : 100mg ; Forma : CAPS. ; Ambalaj : Cutie x 2 blistere x 10 capsule ; Producator : ZENTIVA, ADRENALINA 1MG/ML SOL INJ 1ML X 10FI TERAPIA (EPINEPHRINUM) SOL INJ TERAPIA BBD 28.02.2021, NITROGLICERINA 0.5MG X 20CP ZENTIVA (NITROGLYCERINUM)Concentratie : 0.5mg ; Forma : COMPR. SUBLING. Ambalaj : Cutie x 2 blistere PVC-PVDC/Al x 10 comprimate sublinguale (1 an); Producator : ZENTIVA SA - ROMANIA TERMEN DE EXPIRARE 30.10.2020, DIGOXIN LECIVA 0.25MG X 30 CPR ZENTIVA (DIGOXINUM)ZENTIVA-LECIVA
- Număr anunț
- DA26595417
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI 335278)
- Cod CPV
- 33615100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.095,50 RON
- Valoare atribuită
- 14.095,50 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.