Atribuită
Cumpărare directă
Motounealtă multifuncţională, perfectă pentru gospodării. Motorul X-Torq® furnizează puterea brută şi o economie excelentă la carburant. Echipată cu ham dublu, cu montare uşoară a capului trimmy semi-automat şi a cuţitului pentru iarbă. Consum de carburant 435 g/kWh Cilindree 34.6 cm³ Greutate (fără echipament de tăiere) 6.8 kg Putere 1.4 kW
- Număr anunț
- DA26611476
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI 4693120)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.931,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.931,93 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.