Atribuită
Cumpărare directă
ROSII RO KG VRAC D ALE GURII PORUMB 340G RIO M.TON UL.MAS.3X160G P BOUNTY CIOCO LAPTE 57G BARNI LAPTE 30G KINDER CARDS BISC.CI128G OREO BISCUITI CREMA 66G AGRIROM CASCAVAL PANE CG. CART.PREPR.CG.9X9 2500G B NESTLE CHEERIOS 500G DERONI OREZ BOB MARE 1KG
- Număr anunț
- DA26611647
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU DEFICIENTI DE AUZ (CUI 4485707)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.006,48 RON
- Valoare atribuită
- 2.006,48 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.