Atribuită Cumpărare directă

14 x Laptop ASUS X545FA cu procesor Intel® Core™ i3-10110U pana la 4.1GHz, 15.6" Full HD, 4GB, 256GB SSD, Intel® UHD Graphics, FreeDOS, Slate Grey [X545FA-EJ004 14 x 5 GB trafic internet 4G national

Număr anunț
DA26612913
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
32522000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.223,68 RON
Valoare atribuită
33.223,68 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.223,68 RON

din 33.223,68 RON estimat