Atribuită Cumpărare directă

Materiale de intretinere: robinet bucatarie-1 buc, detector gaz-1 buc, trusa sanitara-2 buc, capac wc-3 buc, rezervor wc semiinaltime-1 buc, cutie postala-2 buc. (ref.674/14.10.2020)

Număr anunț
DA26608789
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,94 RON
Valoare atribuită
502,94 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,94 RON

din 502,94 RON estimat