Atribuită Cumpărare directă

Metoclopramid 10 mg sol.inj. x 5 fiole

Număr anunț
DA26610381
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.750 RON
Valoare atribuită
7.750 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.750 RON

din 7.750 RON estimat