Atribuită
Cumpărare directă
Set piese STIHL FS 460 - 2 : Reductor – piesa de origine Stihl - 41476400104 1 bc. x 597,90 Suruburi aparatoare – set 10 buc – piesa de origine Stihl - 00000071044 1 set x 35,60 Autocut – piesa de origine Stihl - 40037102115 1 bc. x 70,30 Carburator – piesa de origine Stihl - 41471200603 1 bc. x 274,60 Bobina inductie – piesa de origine Stihl - 41474004711 1 bc. x 280,40 Volanta – piesa de origine Stihl - 41474001200 1 bc. x 249,50
- Număr anunț
- DA26624662
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.508,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.508,30 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.