Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se va realiza din urmatorul program finantat din fonduri ale Uniunii Europene "Programul privind statisticile integrate referitoare la ferme in conformitate cu Regulamentul (UE)2018/1091 al Parlamentului European si al Consiliului" - Recensamantul General Agricol Runda 2020 (RGA 2020). Calculatoare sistem complet Intel Celeron Quad-core 1 "PLACA DE BAZA ASROCK J3455M, INTEL CELERON QUAD-CORE J3455, MATX (J3455M)" buc 4 211.76 lei 847.04 lei 2 CARCASA INTER-TECH K-05, 500W (K-05-500) buc 4 124.36 lei 497.44 lei 3 "MEMORIE KINGSTON 2GB DDR3-1333MHZ, CL9 (KVR13N9S6/2)" buc 8 47.74 lei 381.92 lei 4 "SSD PATRIOT BURST 240GB, SATA3, 2.5INCH (PBU240GS25SSDR)" buc 4 121.84 lei 487.36 lei 5 "MONITOR LED PHILIPS 203V5LSB26, 19.5INCH, 1600X900, 5MS, BLACK (203V5LSB26/10)" buc 4 277.31 lei 1,109.24 lei 6 "UNITATE OPTICA INTERNA LG DRW HLDS GH24NSD5, DVD-WRITER, BLACK, BULK (GH24NSD5)" buc 4 66.38 lei 265.52 lei 7 TASTATURA GEMBIRD, USB, BLACK (KB-UM-104) buc 4 15.96 lei 63.84 lei 8 "MOUSE OPTIC TRACER CLICK, USB, BLACK (TRAMYS44875)
- Număr anunț
- DA26609432
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Statistica Brasov (CUI 4443221)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.706,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.706,12 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.