Atribuită Cumpărare directă

INSPECTIE TEHNICA PERIODICA PENTRU AUTOTURISME CU MASA MAXIMA AUTORIZATA PANA IN 3500 KG SI PANA LA MAXIMUM 8+1 LOCURI CU MOTOR ELECTRIC/HIBRID/BENZINA/MOTORINA SI TRACTIUNE 4X4

Număr anunț
DA26630692
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
TD AVANT GARAGE S.R.L. (CUI 39272370)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,60 RON
Valoare atribuită
470,60 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,60 RON

din 470,60 RON estimat