Atribuită
Cumpărare directă
achizitie aparate de fizioterapie conform anunt ADV 1172309/25.09.2020: 1. lot 1 - aparat de electroterapie cu 4 canale curenti de medie si joasa frecventa, un canal ultrasunet cu electrozi de tip vacuum, un canal laser - 1 buc, pret 25.000,00 lei fara TVA 2. lot 2 - aparat de terapie cu laser cu cap tip creion - 1 buc, pret 10.000,00 lei fara TVA Se va incheia un contract de furnizare conform conditiilor din anuntul de publicitate.
- Număr anunț
- DA26628805
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33155000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.