Atribuită
Cumpărare directă
CABLU FTP CAT5E CUPRU SOLID ECRANAT AWG24, ROLA 305M, GEMBIRD ROLA CABLU FTP GEMBIRD - FPC-5004E-SO ROLA CABLU FTP GEMBIRD, Cat5e. 305m, Cupru, Solid, AWG24, „FPC-5004E-SO” Cod Produs: FPC-5004E-SO EAN: 8716309016490 Categorii: Role cablu UTP/ FTP, Role cablu UTP/ FTP Producator: GEMBIRD informații suplimentare Tip accesoriu Cablu FTP Tip cablu Cat5e Lungime (m) 305 m Material Cupru AWG AWG24 Tip fir solid Ecranat da Transport gratuit. inf st 1 ry286l pol303l
- Număr anunț
- DA26609938
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419,33 RON
- Valoare atribuită
- 419,33 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.