Atribuită
Cumpărare directă
CASTI GEMBIRD cu microfon - MHS-U-001 CASTI GEMBIRD cu microfon, lungime fir 2m, control volum pe cablu, conector USB, Black „MHS-U-001” SKU: MHS-U-001 EAN: 8716309077248 Categorie: Casti Producator: GEMBIRD Garantie: 24 luni Informații suplimentare Tehnologie cu fir Tip standard Utilizare multimedia (PC and more) Microfon pe brat Conectare USB 2.0 Control volum pe fir Dimensiune cablu (m) 2 m Timp incarcare nu e cazul Timp ascultare nu e cazul Reglabile da Culoare negru Link producător: http://www.gmb.nl/item.aspx?id=7724 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi. ry40l
- Număr anunț
- DA26637364
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 32342100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,34 RON
- Valoare atribuită
- 61,34 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.