Atribuită Cumpărare directă

Livrarea se va face in 22.10.2020. Carne tocata si pulpa porc congelata, ciolan vid, cremwursti vid, sunca vid.

Număr anunț
DA26628943
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Romanu Vivu" Teaca (CUI 4730601)
Furnizor / câștigător
MĂCELĂRIA JUPÂNUL S.R.L. (CUI 41055330)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,68 RON
Valoare atribuită
230,68 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,68 RON

din 230,68 RON estimat