Atribuită
Cumpărare directă
Materiale instalatii sanitare: - Cot PPR 25*3/4 FI,FE - 4 buc - Fuior canepa - 1 buc - Pasta verde - 1 buc - Racord PPR25*3/4 - 3 buc - Olandez PPR 25 - 3 buc - Teu PPR 25 FI,FE - 4 buc - Robinet PPR 25 - 3 buc - Reductor bronz 3/4-1/2 - 2 buc - Redus PPR 32/25 - 1 buc - Mufa PPR 32 - 1 buc - Cot ZN 3/4 - 1 buc - Stut ZN 3/4 - 1 buc - Cot PPR25/90 - 2 buc - Robinet bila - 7 buc
- Număr anunț
- DA26622898
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
- Furnizor / câștigător
- UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 248,37 RON
- Valoare atribuită
- 248,37 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.