Atribuită Cumpărare directă

Servicii de reparatii constand in: revizie set filtre motor =120 ron, inlocuit rulment roata stanga=150 ron, inlocuit planetara dreapta fata =200 ron. TOTAL MANOPERA =470 ron. Piese de schimbat : filtru ulei = 29.41 ron, filtru aer = 60.50 ron, filtru polen = 63.03 ron, ulei motor 4 litri =184.87 ron, rulment roata = 415.97 ron , arbore planetar =810.93 ron. TOTAL PIESE= 1564.71 ron.

Număr anunț
DA26640852
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.034,71 RON
Valoare atribuită
2.034,71 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.034,71 RON

din 2.034,71 RON estimat