Atribuită Cumpărare directă

Incheierea unui contract având ca obiect ,, Servicii de suport tehnic şi reparaţii a unor periferice informatice din sistemul Epass”, cu valabilitatea contractului de la 01.01.2021 până la 31.12.2021. Contractul se va incheia sub forma unui abonament lunar in valoare de 5679 lei/luna. Prestatorul va furniza servicii de suport tehnic şi reparatii pentru perifericele informatice instalate în locaţiile utilizatorilor acestor echipamente, respectiv în cadrul urmatoarelor instituţii ale statului:Direcţia Generală de Paşapoarte (sediul central, Centrul Naţional Unic de Personalizare a Paşapoartelor Electronice, Serviciul Public Comunitar de Eliberare a Pasapoartelor Simple Judeţene); Ministerul Afacerilor Externe (sediul central); Direcţia de Evidenta a Persoanelor si Administrare a Bazelor de Date (sediul central şi centrele judeţene) şi Inspectoratul General pentru Imigrari (sediul central şi centrele judeţene).

Număr anunț
DA26617145
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
50323100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.148 RON
Valoare atribuită
68.148 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.148 RON

din 68.148 RON estimat