Atribuită Cumpărare directă

SACI GALBENI 60L pericol biologic foarte grosi 50 microni SACI GALBENI 120L PERICOL BIOLOGIC FOARTE GROSI 50 MICRONI SACI MENAJERI NEGRI 35 L, TERMOMETRU DIGITAL PACIENT

Număr anunț
DA26637361
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.620 RON
Valoare atribuită
2.620 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.620 RON

din 2.620 RON estimat