Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine elementele din comanda plasata pe magazinul online nr. 15804 din 16.10.2020: 1 AGENT FRIGORIFIC R410A - 10 kg 2 AGENT FRIGORIFIC R407C - 10 kg 3 BUTELIE TAZZETTI REINCARCABILA AGENT FRIGORIFIC - 2 bucati 4 ADAPTOR BUTELIE FREON REINCARCABILA 1/4"SAE - 2 bucati 5 GARNITURA HXTG -1/4 SAE FURTUN TEFLON - 5 bucati 6 SUPAPA VENTIL AVS1 VENT.1/4 - 10 bucati 7 GARNITURA FURTUN SI CUI DEPRESOR CPS HXGD - 5 bucati 8 GARNITURA HXTG2 -1/2-20UNF SI 1/2ACME PT R410A TEFLON - 5 bucati
- Număr anunț
- DA26608132
- Autoritate contractantă
- Colegiul "N.V. Karpen" Bacau (CUI 4278310)
- Furnizor / câștigător
- KUBITECH SRL (CUI 8508803)
- Cod CPV
- 42512500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.964,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.964,71 RON
- Data publicării
- 19.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.