Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cod de bare UM Valuta Curs Pret vanzare Cantitate Biblioraft A4 pp 8 cm, culoare albastru Herlitz 5480405 Buc LEI 1 5.2 60 Perforator STD P-865 (capacitate de perforare: 70 coli) P-865 Buc LEI 1 89.81 2 Capsator 70 coli 23/8-10 hd70 argintiu Rapid RA21281405 Buc LEI 1 100 2 Capsator din metal STD C-12, 24/6 (capacitate de capsare: 25coli) C-12 Buc LEI 1 15 1 Decapsator L-6 NOKI L-6 Buc LEI 1 3.3 2 Dosar plastic cu sina si perforatii albastru inchis NOKI 4823-140 Buc LEI 1 0.49 50 Folie protectie A4 100/set Noki 35 microni 4830XS SET LEI 1 7.4 4 Pix transparent cu gel Office Products OF-17025211-01 Buc LEI 1 1 44 Cartus toner XEROX 006r1731, culoare negru, capacitate: 13700 pagini 006R1731 Buc LEI 1 215 3 Pachet Flipchart magnetic mobil cu role 100×70 cm SMART + hartie ,burete si set marker SMT03PK Buc LEI 1 375 2
- Număr anunț
- DA26599186
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.206,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.206,32 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.