Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE EXPONATE, DOTARI, SCULE, DISPOZITIVE SI CLADIRE MUZEUL CASA BRESLELOR, MUNICIPIUL HUNEDOARA. 1) Servicii de asigurare a valorilor depozitate, a obiectelor de tezaur si numismatica, Bani si valori-94 piese , conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari, care apartin unei persoane juridice romane din Jud. Hunedoara. Of. 1 Suma asigurata maxima pe transport sau maxima pe locatie: 13.445,00 RON Sume asigurate/ Limite de răspundere:13.445,00 RON RON/SUMA ASIGURATA TOTALA SI 13.445,00 RON RON /SUMA ASIGURATA MAXIMA PE LOCATIE Fransize: 5% DIN SUMA ASIGURATA /EVENIMENT Perioada asigurata: 12 luni, incepand din 31 octombrie 2020 ; 2) Asigurare de incendiu si alte calamitati, toate riscurile, conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari S.A. pentru 1 locatie situata in Jud. Hunedoara, care apartin unei persoane juridice din Romania, obiectul asigurarii: cladire1.969.997 lei, echipamente si utilaje: 40.000 lei, alte bunuri: 619.098 lei, in plus avem clauzele de: termopane in valoare de 20.000 lei cu fransiza de 475 lei si centrala + aer conditionat in val. de 12.000 lei cu fransiza de 475 lei clauza cheltuieli de curatare si costuri aditionale de 50.000 lei fara fransiza si refularea apei de conducta de 50.000 lei cu fransiza de 475 lei Perioada asigurata: 12 luni cu inceput valabilitate polita: 31 octombrie 2020. PENTRU MUZEU CASA BRESLELOR.

Număr anunț
DA26628155
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.561,42 RON
Valoare atribuită
7.561,42 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.561,42 RON

din 7.561,42 RON estimat