Atribuită
Cumpărare directă
Detergentul dezinfectant Domestos fresh este o solutie ideala pentru dezinfectarea diverselor suprafete din gospodaria dumneavoastra. Este un detergent dezinfectant lichid conceput pentru igienizarea regulata a suprafetelor lavabile. Formula sa curata, distruge microbii, igienizeaza suprafetele. Detergentul dezinfectant Domestos fresh are un parfum placut, proaspat si curat. Cantitatea este de: 5 L Hartie igienica 3 straturi Prosop hartie 150 buc/set Dezinfectant maini Soft Care
- Număr anunț
- DA26622877
- Autoritate contractantă
- SCOALA ION SIMIONESCU IASI (CUI 17155611)
- Furnizor / câștigător
- CRIANCEZ SRL (CUI 27589880)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 741,80 RON
- Valoare atribuită
- 741,80 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.