Atribuită
Cumpărare directă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU DORESTE SA ACHIZITIONEZE SERVICII DE INTERNET PENTRU TABLETE CONFORM OFERTEI COMERCIALE DIN DATA DE 14 OCT 2020: 130 "Corporate Flexible Acces 4G +EO Date national nelimitat cu 100% discount" "Date nationale nelimitat EO Date national nelimitat/Optiune de date pe mobil cu trafic de date national nelimitat* care poate fi utilizat si in Roaming Grup 0 (SEE),conform Roaming Avantaj/ 2 LUNI GRATUITE 100% / 26 LUNI PERIOADA CONTRACTUALA" Pret total lunar 1131 euro fara TVA 1 EURO = 4.8737 Lei
- Număr anunț
- DA26622292
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU (CUI 29208299)
- Furnizor / câștigător
- TELEKOM ROMANIA MOBILE COMMUNICATIONS S.A. (CUI 11952970)
- Cod CPV
- 72411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.291,60 RON
- Valoare atribuită
- 132.291,60 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.