Atribuită
Cumpărare directă
Card Serioux microSDHC 32GB Clasa 10 cu adaptor SD SFTF32AC10 [ SFTF32AC10 -1 buc Router wireless MERCUSYS AC12G Gigabit AC1200 Dual-Band 4 Antene Externe Negru [ AC12G -1 buc Card Verbatim microSDHC 32GB Clasa 10 cu adaptor [ 44083-1 buc Switch D-Link DGS-1210-28 24 porturi [ DGS-1210-28 -1 buc Cablu pentru imprimanta Spacer 1.8m AM/BM Negru [ SPC-USB-AMBM-6 ] -1 buc
- Număr anunț
- DA26638660
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GRAJDURI (CUI 17223210)
- Furnizor / câștigător
- ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
- Cod CPV
- 32413100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 656,26 RON
- Valoare atribuită
- 656,26 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.